• Regulamin

1.
Sklep internetowy, którego właścicielem jest Almuz Acoustics (NIP 645-244-10-65, REGON 243589409) prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.


2.
Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.


3.
Wszystkie ceny na stronach internetowych są podane jako netto i brutto. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. Produkty objęte czasową promocją nie mogą być objęte dodatkowych rabatem lub obniżką.


4.
Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.


5.
Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich.


6.
Możliwe są następujące formy płatności:
Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie.
Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający numer naszego rachunku bankowego.
Od razu po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy towar.


7.
Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić nowy termin.


8.
W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań należy odesłać na koszt sklepu za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 

9.
Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni.


10.
Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.


11.
Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

12.
Wszystkie zamówienia, z wyjątkiem zamówień na towary produkowane na indywidualne zamówienie, mogą zostać po złożeniu anulowane przez Klienta bez podania przyczyny.

13.
Składając zamówienie, Klient akceptuje czas oczekiwania na wyprodukowanie wyrobu na jego indywidualne zamówienie wynoszący od 4 do 8 tygodni (w zależności od asortymentu), liczony od dnia zaksięgowania wpłaty zaliczkowej. Brak podstaw do rezygnacji z zamówienia zachodzi również w przypadku wydłużenia terminu realizacji do 12 tygodni.


14.
 Składając zamówienie w okresie od 1 września do 15 czerwca klient akceptuje czas oczekiwania na wyprodukowanie wyrobu na jego indywidualne zamówienie wynoszący od 4 do 8 tygodni, liczony od dnia zaksięgowania wpłaty zaliczkowej. Dla zamówień złożonych i opłaconych w okresie od 16 czerwca do 31 sierpnia termin realizacji ulega wydłużeniu o 30 dni (ze względu na sierpniową przerwę produkcyjną). Brak podstaw do rezygnacji z zamówienia zachodzi również w przypadku wydłużenia terminu realizacji do 12 tygodni


15.
Opóźnienie w terminie realizacji zamówienia nie upoważnia Klienta do żądania roszczeń, takich jak rabat czy jakakolwiek inna forma rekompensaty z tytułu przekroczonego terminu.MOŻLIWOŚĆ ZWROTU:


Produkty oferowane przez sklep Almuz.pl to w 100% oryginalne, wyjątkowe artykuły. Każdy z nich jest nowatorsko zaprojektowany, wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów oraz posiada certyfikat producenta.

Jeżeli jednak uznają Państwo, że zamówiony produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, gwarantujemy bezproblemowy zwrot należności za produkt w ciągu 14 dni od daty zakupu.
Klient odsyła wówczas towar na koszt własny, a zwracany produkt musi być nieużywany, nie może nosić śladów montażu oraz musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu.

Towary produkowane na zamówienie nie podlegają zwrotowi.