• Dostawa

 

Czas dostawy:

Zamówione u nas produkty są zawsze ostrożnie pakowane i zabezpieczane na czas transportu tak, by dotarły w Twoje ręce w stanie nienaruszonym. Natomiast przed wysyłką dokonujemy szczegółowego sprawdzenia każdego egzemplarza pod kątem jego kompletności i wyeliminowania wad czy uchybień. Oznacza to, że kupując w naszym e-sklepie masz gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości, spełniającego wszelkie oczekiwania.

Na stronie każdego produktu podawana jest informacja o terminie wysyłki oraz szacunkowej ilości towaru w magazynie. W wyjątkowych sytuacjach, podyktowanych unikalnością oferowanych produktów, wyroby są produkowane na indywidualne zamówienie, przy czym czas oczekiwania wynosi wtedy od ok. 4 do 7 tygodni i jest liczony od dnia zaksięgowania wpłaty zaliczkowej.

 

Koszt dostawy:

Zaoszczędź nawet do kilkunastu złotych, wybierając jako formę płatności przelew zamiast pobrania! Po prostu, wybierz jako metoda płatności: Wpłata na konto bankowe i uwolnij się od dodatkowych kosztów z tytułu obsługi płatności za pobraniem. Dla zamówień powyżej 600 PLN koszt przesyłki gratis przy przedpłacie na konto.

 

Oto szczegółowy cennik wszystkich form dostawy:

Kurier przedpłata dla zamówień do 600 PLN: 18,50 PLN

Kurier przedpłata dla zamówień powyżej 600 PLN: 0 PLN

Kurier pobranie dla zamówień do 600 PLN: 26,50 PLN

Kurier pobranie dla zamówień powyżej 600 PLN: 18,50