• Świecznik Clemento

Kod produktu: GG-3137

Świecznik Clemente to propozycja firmy Galbusera G.&G. na jadalniany stół i do salonu. Atrakcyjny przedmiot został stworzony z myślą o czterech świecach. Ciekawą właściwością Quattro jest fakt, iż świeczniki można zamówić w jednym z czterech kolorów: czerń starodawna, stare złoto zielone, stare złoto czerwone oraz polichromia starodawna

Wybierz kolor
184.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji: od 4 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro? wszystkie produkty wytwarzane są ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników. Przygotowujemy je specjalnie dla Ciebie!)
Cena przesyłki 21.5
Przesyłka kurierska - zamówienie specjalne. 21.5
Dostępność: na zamówienie

Kontakt z doradcą: +48 501-392-200

Świecznik Clemnete to propozycja firmy Galbusera G.&G. na jadalniany stół i do salonu. Atrakcyjny przedmiot został stworzony z myślą o czterech świecach. Ciekawą właściwością Quattro jest fakt, iż świeczniki można zamówić w jednym z czterech kolorów: czerń starodawna, stare złoto zielone, stare złoto czerwone oraz polichromia starodawna (widoczna na zdjęciach prezentowanego produktu). Dzięki dostępności kilku wersji kolorystycznych można przedmiot dopasować do charakteru wnętrza. Wysokiej jakości żelazo ręcznie kute gwarantuje trwałość przedmiotu. Efektowny wygląd sprawia, że świecznik ma dar zwracania na siebie uwagi. Clemente wspaniale ubogaca stół i salon.

Wymiary w cm.: średnica 10, wysokość 15.

Materiał żelazo kute
Wyprodukowano we Włoszech
Wysokość 50 cm
Średnica 32 cm
  • Produkty powiązane