• Klamko-gałka zewnętrzna Orestes 4309 rozstaw 72 mm

Kod produktu: GG-4309B-72WB

Klamka Orestes 4039 B z otworem na wkładkę, rozstaw 72 mm wykonana jest z ręcznie kutego żelaza i dostępna w trzynastu powłokach kolorystycznych. Okucie znajduje zastosowanie do drzwi zewnętrznych.

Wybierz kolor
Wspomaganie w rękojeści
537.90
kpl. Do przechowalni
Czas realizacji: od 4 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro? wszystkie produkty wytwarzane są ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników. Przygotowujemy je specjalnie dla Ciebie!)
Cena przesyłki 21.5
Przesyłka kurierska - zamówienie specjalne. 21.5
Dostępność: na zamówienie

Kontakt z doradcą: +48 501-392-200

Klamko-gałka  zewnętrzna Orestes 4309 na długim szyldzie z otworem na wkładkę bębenkową przeznaczona jest do drzwi zewnętrznych oraz  antywłamaniowych, zarówno w domach prywatnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Szyld klamki jest zabezpieczony przed demontażem od strony zewnętrznej. Klamka wykonana jest z ręcznie kutego żelaza i dostępna w trzynastu powłokach kolorystycznych,  może być stosowana na zewnątrz pomieszczeń. W obrębie wkładki patentowej znajduje się zabezpieczająca blacha zabezpieczająca, grubość szyldu zewnętrznego wynosi 10 mm.

Cena zależy od wybranej wersji kolorystycznej. Do drzwi narażonych na wpływy atmosferyczne polecamy następujące powłoki kolorystyczne: srebrny cynk, rdza starodawna.

Montaż za pomocą śrub przelotowych, które wymagają wykonania odpowiednich otworów w skrzydle drzwiowym (taki sposób montażu gwarantuje pewne i stabilne zamocowanie klamki).

Rozstaw 72 mm.

Wymiary szyldu zewnętrznego: 250 x 55 mm, grubość 10 mm, wewnętrznego: 245 x 50 mm, grubość 3 mm. Średnica gałki 75 mm. Grubość drzwi dowolna.

Akcesoria dodatkowe

Jeżeli w drzwiach zamontowany jest zamek na dwie wkładki lub osobne dwa zamki na wkładkę, do klamki dostępne są dodatkowe rozety zewnętrzne zabezpieczające wkładkę. Akcesoria dodatkowe należy zamawiać osobno.

Rozeta zewnętrzna 5030

Kategoria rustykalna Wszystkie rustykalne, Orestes
Materiał żelazo kute
Przeznaczenie do drzwi zewnętrznych, wejściowych
Kolor (wykończenie) 13 kolorów żelaza kutego
Opakowanie zawiera kpl. klamek (na dwie strony drzwi), trzpień, elementy mocujące.
Wariant klamki szyld długi na wkładkę
Wyprodukowano we Włoszech
Sposób montażu na wkręty do drewna
Rozstaw [mm] 72
Kształt rozety/szyldu długi

Wymiary szyldu zewnętrznego: 250 x 55 mm, grubość 10 mm, wewnętrznego: 245 x 50 mm, grubość 3 mm. Średnica gałki 75 mm.

Jak wymierzyć rozstaw

Rozstaw czyli wymiar A to odległość od środka trzpienia klamki do środka okręgu otworu na klucz.

Najczęściej spotykane rozstawy to:72, 90, 92 mm. 

image

image

Nie jesteś pewien jaki kolor wybrać?

zobacz pełną kolorystykę klamek Galbusera G.&G. lub zamów wzornik poprzez formularz 

czerń starodawna czerń cynkowana  żelazo szare postarzane żelazo szare rozjaśnione srebrny cynk czerń brązowiona czerń miedziana image stare złoto czerwone starodawny niebieski stare złoto zielone stare złoto białe złoto starodawne